Erektil Disfonksiyon Probleminizi Tedavi Edin

Warning message

The Webform.com service is due to shut down in 2023. Submissions to this form will soon be disabled. See the Webform.com blog for more information.
What is 2 + 6?

Erkek iktidarsızlığı veya erektil disfonksiyon, bir erkeğin ereksiyon olma ve/veya ereksiyona devam etmede sorun yaşamasıdır. Yaşlı erkeklerde ED normal olsa da, yaşlanma prosedürünün normal bir parçası değildir. ED, ikinci normal cinsel işlev bozukluğu türüdür.

 

Genellikle, bir ereksiyon, bir erkeğin hissettiği, düşündüğü, kokladığı, duyduğu veya tattığı bir şeyden cinsel uyarılma ile başlar. İşaretler beyinden doğrudan penise iletilir, bu da penise daha fazla kan akışını etkiler. Kanın penise gelip sıkışması sonucu ereksiyona neden olan etkidir. Sertleşme probleminizi ilaçlarla aşmak istiyorsanız önce kamagra 100 mg fiyat ve levitra 20 mg tablet fiyatı bakmalısınız. Fiyatları kontrol ettikten sonra levitra satın al alabilirsiniz. ED problemleriniz için.

canadianviagra.jpg

 

Erektil Disfonksiyonun Nedenleri Nelerdir?

 

ED'nin yaygın nedenleri yüksek tansiyon, diyabet, sigara içmek ve yüksek kolesteroldür. Bunların hepsi bir veya daha fazla şekilde aterosklerotik dönüşümlere ve/veya vasküler hasara neden olur. Normalde bir erkeğin ED'sinin nedeni olan penisi besleyen damar veya kan damarlarının hasarıdır.

 

Prostat üzerindeki radyasyon, ameliyat ve prosedürlerin çoğu, penisi besleyen sinirlerde ve kan damarlarında bir miktar hasar veya travmaya neden olur ve normalde Erektil Disfonksiyon sorununa neden olur.

 

Bazı ilaçlar ED'yi etkiler. Bir erkeğin pelvisindeki veya kasıklarındaki bazı problemler ED'ye neden olabilir.

 

Anksiyete ve depresyon gibi psikolojik sorunlar, özellikle genç erkeklerde ED'ye bile neden olabilir.

 

Beyin, felç veya omurilik sorunları ve Alzheimer sorunu, çeşitli skleroz ve Parkinson sorunu gibi sinir sorunları olan erkeklerin ED olması muhtemeldir.

download6.jpg

 

Uyku bozuklukları, uyku apnesi veya çocukken cinsel olarak hırpalanmış erkeklerde normalde erektil disfonksiyon vardır, ancakile tedavi edilebilir 60 mg priligy.

 

· PE'den rahatsız olan erkekler çoğunlukla yüksek düzeyde ED'ye neden olma kaygısına sahiptir.

· Hareketsiz, obez sigara içen ve uyuşturucu kullanan erkeklerde ED olması mümkündür.

· Küçük bir koltukta çok miktarda bisiklet süren erkeklerde ED olması mümkündür.

· Daha düşük testosteron düzeyi veya diğer anormallikleri olan erkeklerde normal olarak ED vardır.

· Uzun süre cinsel olarak aktif olmayan erkeklerin - kötü evlilik, cezaevi, eşi yok- ED olma olasılığı daha yüksektir.

 

ED'nin Analiz Edilmesi

 

Erektil disfonksiyonun doğru bir şekilde analiz edilmesinde önemli olduğu için her hasta uygun bir öykü ve fizik muayene ister. Penis bölgesine kan akışını değerlendirmek için normal olarak penis ultrasonundan bir muayene kullanılacaktır.

 

YB Tedavileri Acil serviste

 

Acil serviste genellikle sigarayı bırakmak, ilaç kullanmak ve aşırı alkol almak gibi yaşam tarzı önerileri yapılır. Düzenli egzersiz, daha sağlıklı bir beden ve zihin için uzun bir yol kat eder. Sorununuzu gidermek için priligy 60 mg fiyatı bakabilir ve ardından prılıgy 60 mg satın almayı planlayabilirsiniz.

 

Yüksek tansiyon, yüksek kolesterol ve diyabet gibi altta yatan tıbbi sorunların kontrol edildiğini doğrulamak.

New HTML Markup

Enter any text supported by available text formats.