Erektil Disfonksiyon ve Küçük Penis Arasındaki Farkı Bilin

Warning message

The Webform.com service is due to shut down in 2023. Submissions to this form will soon be disabled. See the Webform.com blog for more information.
What is 1 + 9?

İnsanların çoğu seks ve cinsel rutinleri konusunda açık olsa da, hala cinsel yaşamları ve cinsel yetersizlikleri hakkında konuşmak istemeyen çok sayıda insan ve çift var. Basitçe söylemek gerekirse, bu bireylerin veya çiftlerin cinsel yaşamlarında sorunları varsa, muhtemelen onlar adına çözmeye çalışacakları için herhangi bir yardım aramazlar. Bu gibi insanların zorunlu olarak yaptığı en büyük hatalardan biri, bir sorunu biraz farklı olarak sınıflandırmaktır - en yaygın olanı, küçük boyutlu bir penisi erektil disfonksiyon sorunu olarak tanımlamaktır. Ancak bugün online eczane sipariş imkanı var,sipariş edebilirsiniz bu sayedeavodart jenerik haplar gibi avodart fiyat veya cialis oral jel erektil disfonksiyon probleminizi tedavi etmek için.

 

Burada hem bu tıbbi kaygılar hem de bunların belirgin şekilde nasıl farklı oldukları hakkında birkaç bilgi var.

image.jpg

 

ED, ereksiyonunuzu sürdürmekle ilgili değildir:

 

Genel olarak, bir Erektil Disfonksiyona sahip olmak, kişinin onu iyileştirmek için yeterince uzun süre tutamadığı anlamına gelir - yani, cinsel aktiviteyi tamamlar. Küçük boyutlu bir penise sahipken, kişinin cinsel aktiviteye girebileceği, ancak penis boyutunun kendisinin çok küçük olacağı anlamına gelir. Açıkçası, küçük penisi olan birinin ED'den muzdarip olmayacağı anlamına gelmez, ancak iki farklı bakım ve tedaviye ihtiyaç duyacak iki şeyden muzdarip olacaktır. Ed sorununuz kamagra fiyat veya kamagra 100 mg fiyat için en iyi profesyonel çevrimiçi eczane.

generic_pills_on_white_background_drugsvitamins.jpeg

 

ED, psikolojik faktörlerden kaynaklanabilir:

 

Bir kişinin cinsel aktiviteye girmesine izin vermeyen bir işlev bozukluğuna sahip olmasının arkasında birkaç nedenden daha fazlası vardır - ve bunların bazıları psikolojiktir. Kişi, işteki gerginlik veya normal stres nedeniyle bu işlev bozukluğundan muzdarip olabilir veya çoğunlukla bir kişi, belirli bir anda ve belirli bir süre için cinsel ilişkiye hazır olmadığını gösteren geçici ED'ye sahiptir.

 

ED İlaçlar, Makineler ve Cerrahi ile tedavi edilebilir:

 

ED'nin birkaç nedeni vardır ve tedavi türü tamamen ED nedenine bağlıdır. Mesela, sorunun bir kaza veya başka bir talihsiz olay gibi fiziksel nedenlerden kaynaklanması durumunda, ameliyat en iyi yoldur. Sorun sadece zihinsel sorunlardan kaynaklanıyorsa, hile yapacak birkaç ilaçtan daha fazlası vardır. Hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok, en iyi tedaviyi alacaksınız. Küçük bir penis söz konusu olduğunda bile, piyasada gerçekten tedavi olarak değerlendirilebilecek bazı ilaçlar var veya hiç yok. Ancak, kendinizi geliştirmeye çalışabileceğiniz bazı egzersizler var.

 

Bunlar, küçük boyutlu bir penis ile bir ED arasındaki bazı önemli farklardır. Genellikle, insanlar bu ikisi arasında ayrım yapmakta tamamen başarısız olurlar ve endişelerden herhangi biri için ilaçlara çok fazla para harcamaya başlarlar.