Duygularınızı Tutarak Erken Boşalmayı Önleyin

Warning message

The Webform.com service is due to shut down in 2023. Submissions to this form will soon be disabled. See the Webform.com blog for more information.
What is 9 + 8?

Erken boşalmayı daha iyi anlamak için erken boşalmaya yol açan çeşitli nedenleri anlamak önemlidir. Erken boşalma ya kişilerarası bir sorun, ev ya da işle ilgili bir sorun, duygusal durum bozukluğu gibi psikolojik bir faktör ya da genetik özellikler, nörolojik problemler veya hormonal problemler gibi biyolojik bir faktördür.

Çoğu durumda, ikilem psikolojiktir ve en yaygın olanı duygusal durumlarla ilgili sorunlardır. Bir erkeğin cinsel ilişki sırasında yaşadığı duygusal durum, performansını etkileyebilir ve hızlı boşalmasına neden olabilir. Erken boşalmaya ve bunun üzerindeki kontrol kaybına yol açabilecek bazı duygusal problemler vardır. En sık görülen duygusal sorunlar şunlardır:

pill3355177_1920.jpg

 

Performans kaygısı: Erken boşalmanın ana nedeni olarak bilinir. Herkes iyi yapmak ister. Gerginlik ve baskı, tartışmasız en kötü düşman rolünü oynar ve bir erkeğin performansı üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Elbette herkes partnerini tatmin etmek ve ilişkiyi güçlendirmek ister. Ve bir erkek cinsel ilişkiye giremezse, gelecekte seks sırasında paniğe kapılma olasılığı çok yüksektir.

 

Duygularınızı kontrol altında tutarak, erkekler kesinlikle çok daha iyi olacak. Sevgilisine güvenmeli ve umutlarını çok yüksek tutmamalıdır. Bu aslında onun güvenini arttırır ve yatakta daha uzun süre kalmasını sağlar. Hala olmuyorsabakabilirsiniz. levitra 20 mg tablet fiyatı ardından levitra satın al.

Öfke: Erken boşalma sorunlarına da neden olabilir. Bir erkek sinirlendiğinde, duygusal tepki çok aktif hale gelir. Yani, seksle iyi giden birkaç provokasyonla patlamaya hazır. Çiftlerin, ilişkilerine zarar vermeden önce yanlış anlamalar hakkında konuşmaları ve bunları çözmeleri her zaman faydalıdır. Bu yüzden, aşık olmadan önce bir şeyler organize etmek daha iyidir, ya da nasıl biteceğini tahmin etmek gerçekten kolaydır. Bugün,seçeneği var. priligy 60 mg makul fiyat kontrol ederek priligy 60 mg fiyatı internet üzerinden.

usfdagenericpillsmustlooksimilartoreferencedrugstominimizepatientsafetyrisk.jpg

Utanç: Ortaklar arasında bir iletişim boşluğu varsa, ilişkilerinin rahatlığı ve rahatlığı şüphesiz ortadan kalkacaktır. Çoğu durumda, erkekler cinsel ilişki sırasında farkına varmadan utanç duyabilirler ve utanç duyguları başa çıkılamayacak kadar bunaltıcı olabilir. Ancak erkek sadece genital bölgesini keserek erken boşalmayı önleyebilir. Bu, önce cinsel gerçekliği hakkında konuşarak bu üç basit adımı izleyerek kolayca yapılabilir. İkincisi, cinsel fantezilerine sahip olarak ve her şeyden önce kendini cinsel bir varlık olarak daha iyi anlayarak.

 

Gerginlik: Bir erkeğin hızlı boşalmasına ve duygularının kontrolünü kaybetmesine neden olabilecek birçok risk vardır. Korku, ilişkiler, iş, para sorunları ve daha fazlasıyla ilgili olabilir. Önerilen tek çözüm, eşinizle duygu ve sorunları paylaşmaktır.

Depresyon: Erken boşalmaya neden olan en önemli duygusal sorunlardan biri olduğu bulunmuştur. Bir kişi depresyona girdiğinde, serotonin seviyeleri düşer ve cinsel işlev bozukluğuna ve uyku bozukluklarına yol açar.satıntercih edebilirsiniz. prılıgy 60 mg ve sorunlarınızdan uzak durun.