Erektil Disfonksiyon İçin Yeni Tedaviler Erektil Disfonksiyon

Warning message

The Webform.com service is due to shut down in 2023. Submissions to this form will soon be disabled. See the Webform.com blog for more information.
What is 7 + 5?

sorunları, günümüzde erkekler için her zamankinden daha fazla sıkıntı yaratıyor. Bunun nedeni nüfusun yaşlanması, kötü yaşam tarzı alışkanlıkları ve stres.gibi reçeteli ilaçlar Levitra 20 mg tablet fiyatı ve priligy 60 mg Erektil disfonksiyon için çok popülerdir, ancak genellikle bazı küçük yan etkileri vardır. Peki, erektil disfonksiyon için başka yeni tedaviler var mı?

Reçeteli ilaçlarla ilgili en büyük sorun, uzun sürmemeleridir. Saate bakmayı bırakamadığınızda romantik ve spontane olmak zordur. Doktorlar, erkeklerin acele etmesin diye vücudunuzda daha uzun süre kalacak yeni ilaçlar üzerinde çalışıyor. Ne yazık ki, bu ilaçlar hala modern reçeteli ilaçlarla aynı yan etkilere sahiptir. Bunlara sıcak basması, baş ağrısı, hazımsızlık ve görme bozuklukları dahildir. Ayrıca, bu ilacın bazı kullanıcılarda kalp sorunlarına neden olabileceğine dair süregelen bir endişe var.

bluepills.jpg

Bunların penis için yeni tedaviler olmadığı da unutulmamalıdır. Sadece geçici bir çözüm sunarlar. Peki, alternatifler neler?

Doğal bitkisel ilaçlar ve priligy 60 mg fiyatı erektil disfonksiyon için hala çok popüler. Bitkisel ilaç reçete değildir ve önemli bir yan etkisi yoktur. Bu bitkilerin çoğu binlerce yıldır erkeklerin ereksiyona ulaşmasına ve bunu sürdürmesine yardımcı olmak için kullanılmıştır. Son bilimsel araştırmalar bu eski bilginin çoğunu doğruladı.

Örneğin, klinik çalışmalar, mucuna pruriens bitkisinin afrodizyak özelliklere sahip olduğunu göstermiştir. Bitkisel takviye, penisin ereksiyon kapasitesini sadece dört hafta içinde geliştirir.

Bu arada, Sloan-Kettering Kanser Merkezi tarafından yapılan bir araştırma, bitkiden elde edilen ashwagandha'nın "yetişkinlerde cinsel performansı iyileştirebileceğini" buldu. Hemen hemen tüm hastalar cinsel istek ve benlik saygısında bir artış bildirmektedir.

982952everythingtoknowaboutgenericviagrasildenafil1296x728headeracc9191024x575.jpg

bile alabilirsiniz levitra satın al olumlu sonuçlar içinBitkisel bileşenlerini iyice test edecek birini bulmak çok önemlidir. Gerçekten de, erektil disfonksiyonun tedavisinde yalnızca en kaliteli şifalı bitkiler etkili olacaktır. Yalnızca ABD'de yapılan ve katı FDA yönergelerini karşılayan bir bitkisel takviye bulmaya çalışın. Ayrıca soru sorulmadan para iade garantimize de göz atın.

Herhangi bir erektil disfonksiyondan muzdaripseniz, önce bitkisel ilaçları deneyin. Çoğu erkek, saygın doğal takviyelerin ereksiyon sorunlarını hafifletmeye yardımcı olacağını düşünüyor. Aksi takdirde, bir doktor ziyaretini atlayabilir ve ilacınız için bir reçete alabilirsiniz.

Reçeteli veya reçetesiz satılan ilaçları deneyebilirsiniz. Cinsel ilişki sırasında size yardımcı olacak erkek iktidarsızlığını tedavi etmek için alınabilecek birçok ilacımız var. Yetişkinliğe enjekte edilenler için oral bir ilaç olabilirler. Bu ilaçlardan bazıları, penis odalarına giden kan akışını artırmaya yardımcı olabilir ve bu da onları daha büyük ve daha sert ereksiyonlar haline getirir. Ayrıca bu ilaçların bazılarının yan etkileri olduğunu ve herkes için iyi olmayabileceğini bilmelisiniz. Yan etkilerini ve sisteminize uygun olup olmadığını bilmek sizin yararınıza olacaktır.